Solliciteer dan direct op deze functie via onderstaande button en stuur jouw motivatie en CV op.
Als installatie monteur bij MahaExplora, ‘de Specialist in werkplaatsinrichting’, ben jij de verlengarmvan de projectafdeling. Je bent verantwoordelijk voor het installeren, inregelen en testen van complete installaties met equipment zoals remmentestbanken, spelingdetectoren, hefbruggen, prefab werkputten en bandenequipment voorzien van hydrauliek, pneumatiek van hardware tot software en van elektronisch tot draadloos.
Het is een hele gave functie waar je betrokken bent bij installatie van grote en kleinere projecten bij bestaande en nieuwe (premium) klanten in Nederland.
MahaExplora is een familiair bedrijf met 35 medewerkers. Wij leveren, installeren en onderhouden werkplaatsapparatuur voor zowel autobedrijven als truckbedrijven. We hebben een informele organisatie die een persoonlijke benadering van haar klanten hoog in het vaandel heeft staan.
Op onze website kun je zien wat we allemaal realiseren en aanbieden. Kijk op www.mahaexplora.nl.
Wat ga je doen?
Wie ben jij?
Wij bieden:
Interesse in deze gave job?
Ben jij enthousiast geworden en wil je graag solliciteren? Stuur dan je (korte) motivatie en CV naar Margot Gaasbeek (Corporate Recruiter) naar sollicitatie@ruprobeheer.nl of kijk op www.werkenbijruprobeheer.nl.
Voor inhoudelijk vragen kun je contact opnemen met Geerik Verhoef MahaExplora, telefoonnummer 06-28906354.
In deze binnendienst functie ben je verantwoordelijk voor een efficiënte planning en een goede en snelle opvolging van de klantaanvragen, zoals onderhoud, keuringen, reparaties.
De dagelijkse activiteiten bestaan uit:
Brekupa Technics B.V. is gespecialiseerd in de levering en installatie van olie, vet, lucht ten behoeve van de inrichting van garagewerkplaatsen. Kwaliteit, vakkundigheid, support en service zijn kenmerken van ons bedrijf.
Je bent niet zomaar een accountmanager, je bent een (toekomstige) ster in sales en techniek. Je komt te werken in een dynamisch bedrijf. Kansen? Die zie jij overal!
Net als je collega’s ben je zeer gedreven in het bereiken van commercieel succes en ben je gemotiveerd om te slagen in je werk tezamen met je collega’s. Je komt te werken in een directe, open en informele cultuur en binnen ons bedrijf is er perspectief om jezelf te ontwikkelen en te groeien naar jouw ambitie. Naast jouw commerciële rol ben je ook bekend met de techniek en heb je ervaring in de wereld van auto- en truck. Je geeft graag gevraagd of ongevraagd advies aan de klant en je krijgt energie van het begeleiden van een bouwproject.
Het formulier is verzonden. U hoort zo spoedig mogelijk van ons.
Error submitting vacancy form.